Ceza Kurulunun Kararları

Emirdağ sporumuz Bayat sporu da geçerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.Süper lig de yenilgisi olmadan devam eden tek takım Emirdağ sporumuz.Emirdağ sporumuz bu ligde çok rahat şampiyon olacaktır. Bundan küçücük bir şüphem yok.Geçen hafta Demir spor maçında kaçan onlarca gol ve penaltı,bu hafta Bayat spor maçında kaçan onlarca net pozisyon ve sadece atılan üç gol Afyon süper Amatör kümenin üstünde bir takım olduğumuzu göstermektedir.

Beni düşündüren ceza kurulunun verdiği kararlar.Geçen hafta bizim teknik direktörümüz futbolcusuna kızdı diye maçın 89. dakikasında dışarı atıldı.Cuma günü haber geldi,Ahmet Hocaya 3 maç ceza verildi.Allah aşkına bu cezayı nasıl verdiniz.Bu sezon Süper amatörde 3 maç ceza verdiğiniz teknik direktör varmı?Örnek verecek olursak daha sezonun ilk maçında Sandıklı Belediye spor’la oynadığımız maçta Sandıklı Belediye spor’un teknik direktörü de atıldı.Ceza kurulu Sandıklı Belediye spor teknik direktörüne ceza bile vermeye gerek görmemiş.Bizim teknik direktör ne yapmış da 3 maç ceza veriliyor anlamış değilim.Ben bu sezon ceza kurulunun bir başka teknik direktörüne 3 maç ceza vereceğine de inanmıyorum.

 Bundan iki yıl öncede benzer olay olmuş, bizim teknik direktöre iki maç ceza verilmiş, Demir spor’un teknik direktörüne ceza verilmemişti. Diğer hocalara verilen uyarılar neden Emirdağ sporun teknik direktörü için hiç kullanılmıyor? Emirdağ spor’un teknik direktörünün Eskişehirli olmasından mı rahatsız oluyorsunuz, yoksa Emirdağ sporun başarılı olmasını mı istemiyorsunuz. Siz ne yaparsanız yapın, Emirdağ spor şampiyon olacak ve gruplarda da terinin son damlasına kadar 3.lige çıkabilmek için mücadele edecektir.

Biz kimseden Emirdağ spora ayrıcalık yapılmasını istemiyoruz. Diğer takımlara, teknik direktörlere ve futbolculara nasıl ceza veriliyorsa bize de aynı şekilde verilsin.Diğer teknik direktörlere ve futbolculara normal cezalar verilirken,bize iki katı üç katı cezalar verilmesin.Kararlarda adaletli olunmasını istiyoruz.

Emirdağ spor sizin yapamadığınızı yapıyor.Afyonkarahisar’ın sahalarında küfürler edilirken, Emirdağ spor’un sahasında küfür edilmiyor.Gelen takımları alkışlarla karşılayıp alkışlarla gönderiyorlar. Emirdağ spor’la uğraşmayı bırakın da sizlerde bu küfürleri önlemeye çalışın.Emniyet tedbirlerini biraz daha artırın.Unutmayın Emirdağ Afyonkarahisar’ın bir ilçesi ve Emirdağ sporda Afyonkarahisarın bir takımıdır.Emirdağ sporun başarılı olması demek, Afyonkarahisar’ın başarısı sayılacaktır.

Add comment