emirdag.com.tr m cinar

Dün Afyonkarahisar’da Demir spor’la oynadığımız maçı kaybettik.Bu mağlubiyete mazeret falan da aramıyorum.Kötü oynadığımız bir maçı kaybettik.İkinci yarı takımımız ne kadar yüklense de sonucu değiştiremedi.Mağlubiyet de hakkımız olmasa da galibiyet de hakkımız değildi.Maçın hakkı beraberlikti.Futbolda oluyor böyle sonuçlar, önemli olan şimden sonra daha dikkatli olmamız..Şu anda kayıp olan hiçbir şey yok,en yakın rakibimizle beş puan fark var.Halada şampiyonluğun en güçlü adayıyız.Maç sonucunda Demir sporun üçüncü lige çıkmış gibi sevinmesi de ilginçti.Yada bizi yenmeleri onlar için ne kadar büyük bir olaymış.Afyonun gözünü ne kadar korkutmuşuz.SankiDemir spor bu ligde şampiyonluğa oynamıyor.Dünkü sevinçleri sanki Demir spor küme düşmemeye oynuyor,biz şampiyonluğa oynuyoruz.Ama normal bir tarafda hiç göremedikleri kadar iyi bir futbol takımı,diğer tarafda kendileri,tabiiki sevinecekler.

                        Şimdi asıl konuya gelelim.Maçın hakemi için hiçbir şey söylemiyorum. Söylemekten bıktım,onlar aynı şeyleri yapmaktan bıkmadı.İki tane yüzde bin penaltımızı yine vermedi.Bu mazeret falan değil,yenilgiye de kılıf aramıyorum.Asıl Afyondaki tüm Afyonlu taraftarların Emirdağlılara Eskişehir pi…. diye bağırmalarını anlayamadık.Hadi Afyonlu taraftarlar bağırıyor,Sahipataspor’un hocası Kemal ÖZKARA’ya ne demeli bilmiyorum.Sen hoca olmuşsun ama idareci olamamışsın.Sana yakışıyormu Eskişehir pi…..leri diye bağırmak.Sana yakışıyormu o kadar taraftarı galeyana getirmek.Bu Emirdağ düşmanlığı neden?

                           Afyonkarahisarspor’un neden bu durumlara düşmesini anlamak bu olayları gördükten sonra çok da zor değil.Siz bu kafada olduğunuz sürece Afyonkarahisar da futbol da bir adım ileri gitmez,şimdi olduğu gibi sürekli geriye gider.Kemal bey madem hocasın,kaç tane futbolcu yetiştirip Afyonspor’a verdin,Afyonsporda kaç tane Afyonlu futbolcu oynuyor.Siz ancak kendinizi düşünürsünüz,sizi Afyonspor falan ilgilendirmiyor.Afyon spor’u düşünmeyen tabiki Emirdağspor’a öyle diye bağıracak.Merak ediyorum,Emirdağspor’un başında o olsa yine aynı şekilde bağırırmıydı?Hayır bağırmazdı,o zaman biz haklı olurduk.Çünkü menfaati olacaktı.

 Bu takım yapıldı,yapılırken de  Eskişehir takımı olsun yada Eskişehir başarılı olsun diye yapılmadı. Emirdağ spor yapıldı,yapılırken de Afyonkarahisar başarılı olsun diye yapıldı Emirdağ başarılı olsun diye yapıldı.Sizlerin bir şey veremediğiniz Afyonkarahisar futboluna, biz bir şeyler verelim istedik.Görüyoruz ki ne kadar doğru işler yapmışız. Çünkü sizler bizim başarımızdan rahatsız olmaya başladınız.Çükü sizlerle Eskişehir futbolunun farkı ortaya çıktı. Sizin futbola bir şey vermediğinizi herkes görünce rahatsız oldunuz.Kötümü kardeşim Afyonspor, Emirdağspor’dan iki futbolcu alıp oynatsa, kötümü sizler bizim Ahmet hocadan biraz ders alsanız.

             Bir başka konuda maçın 14 de başlaması gerekirken yarım saate yakın geç başlaması,nedendir bilinmiyor ama ne yapıyorsanız yapın o zaman maç saatini ayarlayın, başlatacağınız saati söyleyin.Sahada bir saat’e yakın futbolcular beklemez.Isınıp terleyip tekrar soğumaz,hakemlerin keyfini beklemez.Bizim arkamızdan bir takım oyunlar oynanıyor.Şampiyonluğu engellemek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz,dünkü olayları gördükten sonra,bundan adım gibi eminim.

            Siz askf,siz hakem komitesi kurulu,siz ceza kurulu ve siz tertip komitesi ne yaparsanız yapın bu takım ya ŞAMPİYON ya ŞAMPİYON olacak.