Sevgili okuyucularım bir seçim dönemi de acısı ile tatlısı ile sona erdi. Fakat tüm Türkiye de olduğu gibi ilçemizde de çeşitli yorumlar, dedikodular yapıldı. Bir süre daha da yapılmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu bir imtihandır sonunda mutlaka kazananı ve kaybedeni de olacaktır. Sonuçta kazanmasını bilmek kadar kaybetmesini bilmekte lazımdır. Bunu ben dün dedim bu gün de diyorum “Kim kazanırsa kazansın sonuçta Emirdağ kazansın” inşallah kazanan Emirdağ oldu. Bunu zaman gösterecektir.

Yeni başkanımız Sayın Pala 08 Nisan 2009 günü görevi resmen teslim aldı. Gözlemleye bildiğimiz kadarı ile bir şeyler yapma gayreti içerisinde inşallah başarılı olur. Sonuçta onun başarısı Emirdağ ın başarısı olacaktır. Fakat şunu herkes bilmelidir ki insanlara çamur atmak yakışıksız bir davranıştır. Ben hiçbir zaman doğrularımdan dönmedim. Ben dün neysem bu günde oyum. Herkes bunu iyi bilmelidir. Bende satılık kalem yoktur. Kalemimi kırarım ama hiçbir zaman satmam. Bu ilçe için bir şeyler yapan insanlarda görüşü ne olursa olsun başımın tacıdır. A partili ya da B partili olmuş hiçbir zaman önemli değildir.

Önemli olan Emirdağ dır. Bu böyle biline. Yukarıdaki başlıkta da belirttiğim gibi “Oy Namustur, Namusta Para ile Satılmaz. En az oyunu satan kadar parayla oy alanda suçludur.

Söylenecek daha çok söz var ama topuzun ölçüsünü kaçırmaya dilim varmıyor. Esen kalın.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.