emirdag.com.tr , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

 emirdag.com.tr, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

•  Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

•  Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili  emirdag.com.tr yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.  emirdag.com.tr, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

 emirdag.com.tr, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,  emirdag.com.tr Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

Erişilebilirlikle İlgili Hususlar

 "emirdag.com.tr" Otantik Bilgisayar Resmi Web Sitesi, 508 Sayılı Uluslararası Web Erişilebilirlik Standartları doğrultusunda uyarlamalar yaparak görme engelli kullanıcılar için erişilebilirliği iyileştirmek ve ekran okuyucu programlar vasıtası ile içeriğe ulaşmaya imkan vermek üzere CSS teknolojisi ile tasarlanmış çok sayıda özellik içermektedir.

Bu özelliklerin bazıları aşağıda açıklanmaktadır.

1. Sitenin karşılama sayfasında <Tab> tuşu kullanılarak içerik başlıklarının sıralı gezilmesi için düzenlemeler yapıldı.
2. Site ana sayfasından <Tab> tuşu ile erişilebilir siteye geçiş ve kolaylıkla içerik başlıklarında dolaşabilme imkanı sağlandı.
4. İletişim Sayfalarına ''Git'' fonksiyonu eklenerek erişilebilir hale getirildi.

Sitedeki resimler, siteyi okumak yerine, bir ekran okuyucu kullanarak sitenin içeriğini dinlemesine yardımcı olan ?alt etiketleri? içermektedir.

Benzer şekilde, bir "buraya atla" linkiyle, bir sayfaya her erişildiğinde kullanıcıların başlığı es geçerek doğrudan ana içeriğe gitmesini sağlayan bir metot sağlanmaktadır.