Sbs Sınavları İlçemizde Yapılacak

Gösterim: 2656
sbs Emirdag.com.tr

Emirdağ ilçesinde 21–22 Haziran 2008 tarihlerinde ilköğretim 6.ve7.sınıf öğrencilerinin katılacağı SBS (Seviye Belirleme Sınavı) nın sorunsuz geçmesi için 19 Haziran 2008 Perşembe günü saat 10,00’da Anadolu Öğretmen Lisesi konferans salonunda Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş başkanlığında yapıldı.

Yapılan toplantıya Emirdağ İlçe Şube Müdürü Üzeyir Yörü,Şube Müdürü Fevzi Karaduman ve SBS sınavlarının yapılacağı okullarda görevli olan Bina Sorumluları ve yardımcıları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş yapmış olduğu konuşmada; ”Emirdağ ilçemizde Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluk, Ortaöğretim Kurumları Sınavlarını sorunsuz bir şekilde yaptık.21 Haziran 2008 Cumartesi günü saat 10,00’ İlköğretim Altıncı sınıfların,22 Haziran 2008 Pazar günü saat 10,00’ İlköğretim Yedinci sınıflarda okuyan öğrencilerin sınavları ilçemizde yapılacaktır. Bundan önceki sınavlar sorunsuz bir şekilde yapılmıştır.Bu sınavında sorunsuz tamamlanacağına eminim.

Sorunun bedeli ciddi şekilde ödenir.

Herkes sorumluluğunu iyi bilmeli.Normalde bina sorumluları ile toplantı yapılması gerekmiyordu.Ancak biz gerekli iznimizi alarak sizlerle bir araya gelip yapılması gerekenleri tekrar gözden geçirmek istedik.20 Haziran 2008 Cuma günü İlk defa sınavlarda gözcü olarak katılacak görevlilerle toplantı yapacağız.Çıkabilecek sorunları şimdiden çözmeyi hedefliyoruz” dedi.

 Bina sorumluları ve görevlilerin uyması ve yapması gereken kurallar okunarak anlaşılmayan yerler üzerinde duruldu.

Comments are now closed for this entry