EYAD Tırı Emirdağ'a ulaştı

Gösterim: 2094
Eyad Tırı

Her sene olduğu gibi bu senede Avrupadaki hemşerilerimizin sınırları Emirdağ'ınıda aşan yardım severlik duygusu ile dişlerinden tırnaklarından ayırıp tertemiz alın terleri ile ıslattıkları paralarla alınan sakat arabalarıyla dolu Tır Emirdağ'a ulaştı.

İlçemizin , Emirdağlıların Hayırseverlik organizasyonlarının çatısı olan EYAD ve üyelerinin takdire şayan çabaları unutulmamalı.

Geçen sene olduğu gibi bu senede Emirdağ Belediyesi EYAD'ın bu tür organizasyonlarında yanında idi.Yardıma konu malzemelerinin yurt dışından ülkemize girişinde mesele olan gümrük işlerinde ve ordaki muammelelerde Başkan Lutfi İhsan DAĞ'ın bizzat görevlendirdiği Halkla İlişkiler Müdürü Eren PAMUK 4 gün boyunca Gümrük işlemlerinin yapılmasında EYAD'a yardımcı oldu.Bürokratik işlemleri Halkla İlişkiler Müdürü Eren PAMUK ivedilikle hallederken Belediye personelinden de 6 kişi malzemenin kontrolü için tırı boşaltıp tekrar yükledi.

Nihayetinde Yurt dışında başlayıp Gurbetçilerimizin sıla daki kardeşlerine uzanan ellerine ufacık bir yardımımız dokunabildi ise ne mutlu bizlere ...

Comments are now closed for this entry