Fen Lisesi Kazanan Öğrencilerin Hepsi Kocatepe Dersanesinden

Gösterim: 4706

Kocatepe DersanesiEmirdağ Kocatepe dersaneleri 2008 Oks yerleştirmelerinde ilçede 5 fen lisesi kazandırarak zafere İmza Attı. Önceki Yıllarda Gösterdiği Başarılarla Adından Söz Ettiren Dersane, Bu Başarı ile Zirvede Kalmayı Devam Ettirdi.

 

Emirdağ Kocatepe Dershanesi, ilçede bu yıl da Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı (OKS)'ye damga vurdu.  OKS'de açıklanan sonuçlar sonrası Emirdağ’da ilk 15 derecenin 14'ü Emirdağ Kocatepe Dershanesi'nden olan öğrencilerden dün açıklanan yerleştirme sonuçları sonrası ilçede 5 fen lisesine yerleşen öğrencilerin tamamı Emirdağ Kocatepe dershanesinden çıktı. Bunun yanında 2 Sosyal Bilimler Lisesi, 13 Anadolu Öğretmen lisesi, 33 Anadolu lisesi ve diğer meslek liselerine öğrenciler yerleşti.

 

Emirdağ Kocatepe Dersane Müdürü Şerif Ece, yaptığı açıklamada; "Bu başarı bizim için sürpriz olmadı,öğrenci, veli ve öğretmenlerimizin dönem içinde gösterdikleri gayretli çalışma, dökümanlarımızın kalitesi başarıyı getirdi" dedi. Ayrıca Dereceye giren öğrencilerimizi ve onları sınava hazırlayan tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz. Dershane olarak Emirdağ’da bize güvenenleri mahçup etmediğimizden dolayı sevinçliyiz.

 

İlçede 7. yılını dolduran dershanelerinin başarılarını her geçen yıl istikrarlı bir şekilde artırarak devam ettiğini belirten Ece, "Geçen yıl Emirdağ’da 3 Fen lisesi kazanan öğrenci olduğunu bununda yine Kocatepe Dersanesi’nden çıktığını, bu yıl sayının 5’e yükseldiğini ve yine tamamının dersanemizden olduğunu, Bunun da Emirdağ'daki eğitimin yükseldiğinin bir göstergesidir, Her geçen yıl ilçemizde OKS'de eğitim çıtasının yükselmesinden mutluluk duyuyoruz." dedi.  Dersane öğretmenleri ise ÖSS'de de aynı başarıyı elde edeceklerini ifade ettiler.

Comments are now closed for this entry