Yapıkredi Açılışını Yaptı

Gösterim: 3055
Emirdağ Yapı kredi açılış Mayıs ay’ında faaliyetine başlayan Yapıkredi bankası Emirdağ şubesinin resmi açılışı 01 Ağustos 2008 Cuma günü saat 16,00’da  yapıldı.
Yapılan açılışa Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney izinde olduğu için katılamazken Bayat ilçesi kaymakamı olup,Emirdağ ilçesine de Vekaleten bakan Bayat Kaymakamı Bahadır Güneş,Emirdağ Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ,Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Ünver,Ziraat Odası Başkanı Ahmet Köycü,ilçe protokolü ve müşteriler katıldı.
Emirdağ şubesinin açılışı hakkında bilgi veren Şube Müdürü Turhan Demirtaş yapmış olduğu açıklamada;”Yapıkredi Emirdağ Şubesi olarak Mayıs ayından bu yana Emirdağ ilçesinde hizmet veriyoruz.Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı ticari ve bireysel Yapı Kredi hizmetleriyle, gelişen ve büyüyen Emirdağ ekonomisine katkıda bulunmak adına yola çıktık. Emirdağ ilçe sakinleri şubemizin bankacılık hizmetlerinin yanında sigorta, leasing, faktoring ve bireysel emeklilik gibi diğer bankacılık alanlarıyla da buluşturmaktan büyük heycan duyuyoruz”dedi.

Comments are now closed for this entry