Başarıda Projelerin Önemi Büyüktür

Gösterim: 2624
Meb Toplantı

Emirdağ ilçesinde,İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım, İlköğretim Müfettişleri Başkan Yardımcısı Adem Cengiz ve Şube Müdürü A. Fevzi Özdemir, Şube Müdürü Abdullah Demir”le birlikte 11 Eylül 2008 Perşembe günü saat 14:00 da Emirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi Konferans Salonunda ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen Sene Başı toplantısına katıldılar.

 

Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, Emirdağ İlçesine ait sunduğu özet brifingin ardından ilçede görev yapan tüm yönetici ve öğretmenlere 2007–2008 yılındaki çalışmalarından dolayı, İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım ile Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine de öğretim yılının ilk günlerinde ilçelerinde olmayı tercih ettiklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım 2007–2008 öğretim yılında Emirdağ İlçesinin Merkezi Sistem Sınavlarında büyük bir atılım kaydederek başarılı olduğunu, bunun takım oyununun ve birlik beraberliğin sonucu olduğunu ifade ederek başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere ilçede görevli tüm yönetici ve öğretmenleri kutladı.

Başarıda Projelerin Önemi Büyüktür
Diğer ilçelerle tatlı bir rekabet içerisine giren Emirdağ ilçesinde bu başarının arkasının geleceğini de ifade eden Yıldırım 2008–2009 öğretim yılında titizlikle ve taviz vermeden uygulanacak olan projelerden bahsetti.
2007–2008 eğitim-öğretim yılında bazı projeler İlimiz merkezinde, bazıları ise ilimiz genelinde uygulanan projeler bu öğretim yılında Valilik onayı ile ilçelerimizde de uygulanacaktır.
-Edep Projesi,
-Okuma Saati Projesi,
-İlköğretim Okulları dostluk-destek projesi,
-Okul dostu kent Afyonkarahisar projesi,
-Akıllı adımlar projesi,
-Cumhuriyetin kazanıldığı topraklar projelerine ilave olarak bu öğretim yılında ,
-Bir fincan kahve projesini hayata geçireceğiz” dedi.
İlimiz Valisi Sayın Haluk İmga"nın eğitime olan ilgisini ve selamlarını da katılımcılara ileten İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım çıkışta beraberindekilerle birlikte tüm öğretmenleri tek tek tebrik ettiler.

Comments are now closed for this entry