Sevgi Mağazası Açıldı

Gösterim: 2376
Emirdağ Belediyesi Sevgi Magazasi

İlçemiz meydanında Kocatepe Dershanesinin altına 23 Eylül Salı Günü ilçe protokolün katılımıyla açıldı. Açılışa İlçe Kaymakamı Zekeriya güney, Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Demir, Yüksek Okul Müdürü Yard. Doç. Dr. Metin Yılmaz, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, Mahalle Muhtarları, belediye birim amirleri ve çok sayıda halk katıldı.

Belediye Başkanı Lütfi İhsan DağAçılış konuşmasını Belediye Başkanımız Lütfi İhsan Dağ yaptı. Konuşmasında “1 yıldır takip ettiğimiz Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen sevgi mağazamızın açılışı görmek bizleri mutlu etti. Belediye çalışanlarımıza ve kaymakamımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Arkasından İlçe Kaymakamımız Zekeriya Güney ise “4 ay önce önüme gelen proje de üzerime düşen görevi Belediye personellerimizle birlikte tamamladık. Sevgi mağazamızda bu Kaymakam Zekeriya Güneyyıl yetecek kadar kırtasiye ve giyim malzemeleri bulunmaktadır. Artık bundan sonrası siz hayırsever vatandaşlarımızın sayesinden devam edecektir.” Şeklinde konuştu.

Sevgi MagazasıArkasından kurdele kesilerek mağaza gezildi.

Emirdağ Belediyesi Halkla ilişkiler müdürü Eren Pamuk mağazayı kısaca “Sevgi Mağazası Emirdağ Belediyesinin belirlediği günlerde açık olacak. Burada hiçbir elbise veya kırtasiyenin ücreti yok. İsmini de buradan almaktadır. Yardıma muhtaç her vatandaşımız buraya başvurarak senede bir sefere mahsus elbisesini ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilir.” Şeklinde özetledi.

Bizde Emirdag.com.tr olarak böyle bir projeyi hayata geçirenleri kutluyoruz. Mağazanın ayakta kalması için geleni yapacağımızı belirtiyoruz.

Image
Image
Image

Comments are now closed for this entry