Destek Sizden,İşcilik Personelden

Gösterim: 2027
hem_tadilat.jpgEmirdağ ilçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde (HEM) tadilat ve onarım çalışmaları sürüyor. Emirdağ HEM’i yeni taşınacağı hizmet binasının kalorifer kazanı, çatı tadilatı ve idari odalarının bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.
Yerel imkânlarla devam eden bakım ve onarım çalışmalarında, iç kısımların tamamının boya ve badanalarının yapımı, eski kapıların yenilenmesi, elektrik tesisatının yenilerek yeni abone olunması, mutfak duvarlarının karo fayans ile kaplanılması, bilgisayar sınıfları ve idari oda zeminlerinin parke ile kaplanılması, alarm ve güvenlik sistemi, PVC pencerelerin tamiratı, kırık camların yenilenmesi, mutfak dolabı yaptırılması, demir kapıların tadilatı ve boyanması, koridor ve merdivenlere granit döşenmesi gibi onarım işleri yer alıyor.
İŞÇİLİĞİNİ PERSONEL YAPIYOR
Malzeme teminde hayırsever Emirdağ lılar katkı sağlarken, işçiliğin büyük bir kısmı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personellerince yapılıyor.
Öte yandan binanın karo fayans ve granit döşenmesi ise HEM tarafından Güveççi Köyünde açılan karo fayans kursuna katılan öğrenciler ve kurs öğretmeni tarafından yapıldığı bildirildi.

Comments are now closed for this entry