Emirdağ Ticaret Ve Sanayi Odası Ankarada Yetkililerle Görüştü

Gösterim: 1943

İlçemizde faaliyetini sürdüren Emirdağ Ticaret Ve Sanayi Odası yönetimi Ankara’ya giderek temas ve ziyaretlerde bulundu.

24 Ocak 2009 tarihinde Emirdağ ilçesinde yapılan Emirdağ Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı seçiminden sonra göreve gelen Abdil Demiral ve ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ankara'da bir dizi ziyarette bulundular.

Emirdağ Ticaret ve Sanayi odası başkanı Abdil Demiral, yönetim kurulu üyeleri Uğur Serdar Kargın, İbrahim Aktepe, Cengiz Demirkapu, Nuri Gargın, Gökalp Emeksiz ve oda genel sekreteri Koray Gürbüz'ün yer aldığı heyet Ankara’ya giderek ziyaret ve temaslarda bulundular.

Emirdağ Ticaret Odası temsilcileri, ilk Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ı ziyaret ettiler.Daha sonda TBMM Başkanı Köksal Toptan ve son olarak TOBB Başkanı Rifat Hisacıklıoğlu ile görüştüler.

Yapılan ziyaretlerde Emirdağ'ın sorunlarını dile getiren oda yetkilileri, Emirdağ'ın geleceğine katkıda bulunacak konularda da önemli sözler aldılar.

Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdil Demiral:”Ankara ziyaretlerimiz sırasında devlet büyüklerimiz ve TOBB başkanımız Rifat Hisarciklioğlu’yla karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Emirdağ’ın faydasına yapılabilecek projeler hakkında sunumlarımızı gerçekleştirdik.” dedi.

Emirdağ ekibi Toptan, Çağlayan ve Hisarcıklıoğlu’na Emirdağ yöresine ait hediyeler sundular

Comments are now closed for this entry