Emirdağ Belediyesi Devir Teslimi Oldu

Gösterim: 1840

29 Mart yerel seçimlerinin ardından seçim sonucuna ilçe ve il seçim kulununa yapılan itirazlar sonuçlanınca mazbatalar verildi. 2009-2014 dönemi belediye başkanı olan Ak Parti Afyon Milletvekili Halil Aydoğan, Ak Parti İlçe yönetimi,  Cengiz Pala ve Belediye encümenleri devir teslim merasimi için 15.00’te Emirdağ Belediyesinde buluştular.

Belediye personelinin karşıladığı ekip, sonra Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ’ın makamına devir teslim için çıktılar.  Devir Teslim esnasında Lütfi İhsan Dağ

“5 Yıl boyunca elimden geldiği kadar Emirdağ’a hizmet ettim.  Bundan böyle 5 yıl da Cengiz Pala başkanımız olarak hizmet edecektir. Kendisine bu dönemde başarılar diliyor.  Bana düşen görevleri de yerine getireceğime söz veriyorum” dedi.

Cengiz Pala da “Lütfi İhsan Dağ’a geçmiş dönemde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ben siyaset değil hizmet adamıyım. İnanın sizlerin yüzüne leke getirmemek için kanımın son damlasına kadar çalışacağım.” Dedi.

Ak Parti Afyon Milletvekili Halil Aydoğan “ Lütfi İhsan Dağ döneminde Emirdağ da geçmişte gerçekleşmemiş çok önemli projeler gerçekleşti veya gerçekleşme yoluna girdi.  Bu güne kadarki çalışmalar için kendisini kutluyor, Teşekkür ediyorum. Aynı şekilde Cengiz başkanım seçildi bu bir bayrak yarışıdır. Emirdagına daha iyi hizmeti getirmek için çabası içinde olacaktır.” dedi

Image

Arkasından halka kucaklaşan Cengiz Pala, Lütfi İhsan Dağ’ı uğurladı. Belediye personeliyle hüzünlü bir uğurlama sonunda Dağ belediyeden ayrıldı.

 

Image

Image

 

Comments are now closed for this entry