Etsodan Başkana Hayırlı Olsun Zİyareti

Gösterim: 1511

Yeni Başkan Cengiz PALA makamına oturalı Çarşamba günü bir hafta oldu. Yeni Başkan'a "hayırlı olsun" ziyaretleri de devam ediyor.

Dün öğleden sonra ilçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdil Demiral ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi de yeni Başkan'a "hayırlı-uğurlu olsun" ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında bir açıklama yapan ilçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdil Demiral şunları kaydetti:

"Hem hayırlı olsun ziyareti için geldik. Hem de Emirdağının problemlerini Sayın Başkan'la görüşüyoruz. Oda ve Belediye olarak Emirdağının sorunlarının çözümü için nasıl hareket edeceğiz bunları konuşuyoruz. Hep beraber Emirdağına nasıl teşekkür edeceğiz bunu konuşuyoruz" dedi.

Emirdağ Meydanı'na Yeni Düzenleme

Görüşme esnasında Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinden Uğur Serdar Garkın ilçemiz Belediye Başkanı Cengiz PALA'ya "Meydanı KMK mermer olarak biz düzenleyeceğiz" sözünü verdi.

Kmk Mermer'e Alkış...

Konuyla ilgili Uğur Serdar GARKIN şunları kaydetti: "KMK Mermer olarak Cumhuriyet Meydanında Atatürk Heykelinin bulunduğu büstün çevre düzenlemesini biz yükleniyoruz. Emirdağ'a hayırlı-uğurlu olsun. Bunu taahhüt ediyoruz" dedi. Garkın'ın bu açıklamasından sonra Garkın'a Başkan ve Üyeler alkışla teşekkür ettiler.

Ziyaretten sonra Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ve Başkan Pala Sosyal Güvenlik Kurumu'na bir yere bakmak üzere makamdan ayrıldılar.

Comments are now closed for this entry