Edebdağ Üçüncü Sayısı ile Bayilerde

Gösterim: 2086

İki aylık edebiyat-sanat, fikir- dergisi Edebdağ’ın üçüncü sayısı okuyucusu ile buluştu. Genel yayın yönetmenliğini ve yazı işleri müdürlüğünü Ayşe Yılmaz’ın yaptığı derginin bu sayısında başarılı gazeteci ve televizyoncu Banu Avar mülakatının akabinde Erhan Koyuncu’nun yaptığı incelikler şairi Mehmet Nuri Parmaksız, Emrah Mola’nın yaptığı eğitimci ve edebiyatçı Özcan Türkmen mülakatları bulunmaktadır. Prof. Dr. Nurullah Çetin’in şiir tahlili, Doç. Dr. Abdullah Şengül’ün, Dr. Muharrem Bayar’ın, Mehmet Nuri Parmaksız’ın makaleleri, Leyla Sarıyüce’nin incelemesi derginin birinci kısmını oluşturmuştur.

        Elekçi’de ise Arslan Bayır, Emine Sevinç Öksüzoğlu hikayeleriyle, Rasim Demirtaş, Şükrü Türkmen, Süleyman Sakçı, Halil İbrahim Saltık ve Ali Deliktaş şiirleriyle, Bekir Sıtkı Sayın ve Filiz Özdemir denemeleriyle bulunmaktadır.

       Haberim(n)iz Var bölümünde, Şükran Bütün ve Zeynep Yılmaz 2009 Ocak-Şubat aylarında edebiyat dünyasındaki gelişmeleri okuyucu ile paylaşmışlardır. Sizden Gelenler ve Ailemize Yeni Katılanlar bölümlerinden sonra ise dergi yetkililerinin abonelerine hazırladığı bir sürpriz bulunmaktadır. Dergi bu sayısında ve bundan sonraki her sayısında 10 abonesine kitap armağan edecektir.

      Edebdağ lise ve ilköğretim öğrencilerine Bilge Kırtasiye’de 1 TL. den satılmaktadır. Abonelik ücretinin 15 TL. olduğu Edebdağ’ı isteme adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ‘dur. Keyifli okumalar…

Comments are now closed for this entry