Başkan Asli Görevini Unutmadı

Gösterim: 1487

Emirdağ İlçesi Davulga belediyesinde 19 yıldır şoför olarak görev yaparken 29 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığına aday olup, yapılan seçimlerde Davulga Belediye Başkanı seçilen Salih Gündoğan gerektiğinde personeline yardımcı olarak direksiyon başına geçerek şoförlük yapıyor.

Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Cumhuriyet gezisi kapsamında Emirdağ ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce tespit edilen 45 öğrenci ve öğretmenleri 12 Mayıs 2009 Salı günü Davulga Belediyesine ait otobüs ile direksiyon başına geçerek Afyonkarahisar’a götürdü.

Afyonkarahisar Büyük Taarruz ve Başkumandanlık Muharebeleri Savaş Alanlarına yapılacak olan gezi öncesi kısa bir açıklama yapan Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan yapmış olduğu açıklamada; “Davulga Belediyesinde çalışırken halkımızın tercihi doğrultusunda Davulga Belediye Başkanı oldum. Belediye başkanlığına aday olurken koltukta oturmak için aday olmadım. Belediyemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Belediyemizin bir personeli olarak öncelikle Belediye Başkanı olarak görev yapmaktır. Ancak birimlerimizin herhangi bir sıkıntısında o sorunu çözmek de öncelikle bana düşmektedir.

Emirdağ ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bu anlamlı gezi talebinde görevlendirebileceğim fazladan bir şoförümüz olmadığı için bu teklifi geri çevirmek yerine arabamızın direksiyonuna geçerek öğretmen ve öğrencilerimizi bu geziye götürüyorum. Beldemize hizmet etmenin yanında eğitim adına da her türlü hizmete hazırım. Durmak Yok, Hizmete devam” dedi.

Comments are now closed for this entry