Yollar Güzelleşiyor

Gösterim: 2030
yolboyama.jpg

Emirdağ ilçesinde 29 Mart yerel seçimlerinden sonra Ak Parti’den Emirdağ Belediye Başkanı Olan Cengiz Pala görevi devraldığı günden itibaren gece gündüz gözetmeden hizmet ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Cengiz Pala, Belediye meclis üyeleri Kadir Şevik, Mesut Ünal ve Savaş Garkın 16 Mayıs 2009 Cumartesi günü Emirdağ Belediyesine yeni alınmış olan yol ve kaldırım boyama aracı ile yol çalışması yapan personelin çalışmalarını yerinde incelediler.

Çalışmalar hakkında kısa bilgi veren Belediye Başkanı Cengiz Pala yapmış olduğu açıklama;”29 Mart yerel seçimleri sonucunda halkımızın teveccühü ile göreve getirildim. Seçim öncesi yapmış olduğum açıklamalarda ve projelerimde de belirttiğim gibi kanımın son damlasına kadar Emirdağ için çalışacağım. Emirdağ’ın hizmetkârı olacağım. Yapacağım görev süresi içerisinde zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımı sürdüreceğim.

Devir teknoloji devri

Emirdağ belediyemize yeni almış olduğumuz yol çizgi ve kaldırım boyama aracımızla bugün deneme çizimleri yapacağız. Bu aletle hem zamandan hem de işçilikten kazanacağız. Bugün kü yapılan çalışma bir deneme çalışmasıdır. İlk olarak alt yapı yapılmalı ancak alt yapı yapılıncaya kadar da yollarımızı ihmal edemeyiz.

Teknolojiye yapılan yatırım kısa zamanda kendini amorti edecektir. Kısıtlı imkânlarla büyük işler başaracağımıza eminim. Çalışmalarımızda bizlerden yardım ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim”dedi.

Image

Comments are now closed for this entry