Pala'dan İmga Ve Çoban'a Nezaket Ziyareti

Gösterim: 2087
İlçemiz Belediye Başkanı Cengiz Pala, Belediye Meclis Üyeleri Hanefi Durmaz ve Kadir Bilal 16 Haziran 2009 Salı günü ilimiz Valisi Haluk İmga ve ilimiz Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundular.

İlimiz Valisi Haluk İmga’yı saat 14.30’da makamında ziyaret eden Pala ve beraberindekiler İmga’yla ilçemizin sorunlarına ilişkin bir görüşme yaptılar. Görüşme esnasında Başkan Pala, Vali İmga’dan yedinci ayda artan ilçemiz nüfusu ve trafiğinden dolayı Emirdağ Emniyeti için polis takviyesi talebinde bulundu. Vali İmga ise Pala’nın talebine olumlu yanıt verdi. Pala, Vali İmga’nın 17-22 Haziran tarihleri yapacağı Belçika gezisinde Emirdağlıların kendisiyle özel olarak ilgileneceğini de belirtti. Pala, bu konuyla ilgili Emir Kır ve Belçika’daki diğer Emirdağlı milletvekilleriyle görüştüğünü söyledi.

Çoban Ve Pala Birbirlerine Destek Sözü Verdiler

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı da makamında ziyaret eden Pala, Afyonkarahisar Belediyesi ile Emirdağ Belediyesinin birbirleriyle her konuda birbirleriyle yardımlaşacaklarını belirttiler.

Comments are now closed for this entry