Pala, Ankara'da Temaslarda Bulundu

Gösterim: 1767

İlçemiz Belediye Başkanı Cengiz Pala dün Ankara’ya giderek birtakım temaslarda bulundu.

Konuyla ilgili olarak edindiğimiz bilgilere göre Pala, Ankara’da ilçemize yapılacak olan Gençlik Merkezi ile ilgili olarak Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğündeki yetkililerle görüşerek projeyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Pala, sonrasında ilçemize yapılacak olan Tarımköy Projesi ile ilgili olarak Başbakanlık Toplu Konut İdaresindeki ilgili kişilerle görüştü. Bu projeyle ilgili görüşmelerin ardından önümüzdeki aylarda ilçemizde de Tarımköy Projesiyle ilgili gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Pala, sonrasında ilçemiz Organize Sanayi ile ilgili olarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığındaki ilgililerle görüştü.

Pala görüşmeler sırasında Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ilimiz Milletvekili Sait Açba’yı da ziyaret etti. Meclis Başkanı Danışmanı hemşehrimiz Cengiz Sağlam’la da görüşen Pala’nın akşam saatlerinde tekrar Emirdağ’a dönmesi bekleniyor.

Projelerle İlgili Hiçbir Sorun Yok

Ankara’daki temaslarıyla ilgili olarak görüştüğümüz Pala, görüşmeler esnasında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını ve ilçemizdeki projelerle ilgili hiçbir sorunun olmadığını da belirtti.

Pala, Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra da ilçemizin altyapısı ile ilgili olarak Çevre ve Ormanı Bakanı ile görüşmek üzere Ankara'ya gitmişti.

Danışma Toplantısı İptal Oldu

Bu arada dün saat 17.30’da yapılacak olan ‘danışma ve fikir alışverişi’ toplantılarının üçüncüsü Belediye Başkanı Cengiz Pala Ankara’da olduğu için iptal edildi.

Comments are now closed for this entry