Asfaltı Halk Beğendi

Gösterim: 2119

İlçemiz Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yapımına başlanılan ilçemiz Bolvadin Yolunun asfaltlama çalışmaları geçtiğimiz günlerde sona ermişti.

İlçe Jandarma Komutanlığı önünden başlayan asfaltlama çalışmaları ilçemiz Çevreyolundaki dörtyola kadar uzanıyordu. İlçemiz asfalt şantiyesi çalıştırılarak üretilen sıcak asfaltla yollar asfaltlanmış ve Belediye kendi imkanları ile yolu asfaltlamıştı.Dün asfaltlanan yolda son rutuşlar yapılarak yol çizgileri de çizildi ve asfalttaki eksiklikler giderildi. Eksikliklerin giderilmesi ve yol çizgilerinin çizilmesinden sonra asfalt sürücüler tarafından beğeniyle karşılandı. Tretuar taşlarının ve orta yol çizgilerinin de çizilmesiyle yolun havaalanındaki yollara benzediğini söyleyen sürücüler bu işte emeği geçenlere de teşekkür ettiler. Bu yolun asfaltlama çalışmaları da sona erdikten sonra ilçemiz Afyonkarahisar yolunda da önümüzdeki günlerde asfaltlama çalışmalarına başlanılacak.

"Yol Mükemmel Olmuş"

Yeni asfaltlanan yol ile ilgili görüşlerini aldığımız ilçemiz halkı ise yolu "mükemmel olmuş" diyerek beğendiklerini belirttiler. Atılan asfaltın ve çizilen çizgilerin yola ayrı bir güzellik kattığını belirten görüşlerini aldığımız hemşehrilerimiz, yolun asfalt atılmadan önceki durumunun da çok kötü olduğunu belirttiler.

Comments are now closed for this entry