Başkan Yine Takdir Topladı

Gösterim: 2035

İlçemiz Belediye Başkanı Cengiz Pala dün ilkini Şükrü Mola İlköğretim Okulunda gerçekleş tirdiği halk gününün ikincisini İmam-Hatip Lisesinde gerçekleştirdi.

İlçemiz İmam-Hatip Lisesi'nde Çilli Mahallesi sakinleriyle buluşan Başkan Pala'ya, Belediye Fen İşleri Müdürü Vejdi Yörük ve Mustafa Çınar eşlik etti. Çilli Mahallesi Muhtarı Leyla Bilen'in de hazır bulunduğu toplantıya 50'nin üzerinde mahalle sakini katıldı.

İki hafta önce ilki düzenlenen halk gününde Başkan Pala, Çilli Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat verdi.

Dün saat 12.00'de düzenlenen halk gününe Belediye Meclis Üyelerinden Mesut Ünal, Savaş Garkın, Hanefi Durmaz da katıldılar.

'Sonuna kadar sizlerin yanındayım'

İlk halk gününde olduğu gibi ikincisinde de Çlli Mahallesi halkına şu anda Emirdağ'a yapılanlarla ilgili bilgi veren Pala, konuşmasının sonunda şunları kaydetti : 'Geldiğiniz için sizlere binlerce teşekkür ediyorum. Şuna emin olun sonuna kadar sizin yanınızdayım. Kapım sizlere sonuna kadar açık. Emirdağ itibar sahibi olacak. Emirdağ'a sizlerden aldığım güçle en iyi şeyleri yapacağım. Söz veriyorum' dedi. 

Bilen :  'Halk Toplantılarını Olumlu Buluyorum'

Halk günü ile görüşlerini aldığımız Çilli Mahallesi Muhtarı Leyla Bilen ise şunları kaydetti: "Halk toplantılarını olumlu buluyorum. Hizmet gelsin mahallemize. Mahalle sakinlerimiz burada Başkan'a kendisi anlattı sıkıntılarını. Halk günü olumlu geçti bence çok iyiydi.  Bu toplantıların sık sık olmasını isterim" dedi.

Halkın Takdirini Kazandı

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız mahalle sakinleri ise Başkan'ın toplantılarını çok beğen diklerini ve Başkan'ın halkın sıkıntılarını dinlemesini 'harika' olarak niteledi. Ayrıca Başkan'ın halkla içiçe olması da mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılandı.

Pala, ilk toplantıda olduğu gibi bu toplantıda da halktan büyük alkış aldı.

Comments are now closed for this entry