Hizmet Bülteni Yayınlandı

Gösterim: 1681

Emirdağ ilçesi Belediye Başkalığınca yapılan hizmetlerin tanıtıldığı “Emirdağ Belediyesi Hizmet Bülteni” adı ile ayda bir yayınlanacak olan broşür bastırarak ücretiz olarak halka dağıtılmaya başlanıldı.

İlk sayıda Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala yazmış olduğu köşe yazısında;”Bizim meşalemizi sizler yaktınız. Bize oy verenlerin değil, tüm hemşerilerimizin ortak ideallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hizmet bir sevda gönül işidir. Önümüzde yoğun geçecek bir yaz var. Esnaflarımız ve gurbetçilerimizden hoşgörü ve anlayış rica ediyorum.

Sizlerin hizmetkârı olarak bu dönemin en iyi şekilde geçirilmesi için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bir ilki gerçekleştirerek mahallelerimizde hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımızı anlatıyor, sorunları yerinde dinleyip çözümü için çalışıyoruz.

Bugün 29 Mart’ta başlattığımız değişim ve kalkınma ruhuna sahip çıkma günüdür. Emirdağ’a yakışan hizmeti gerçekleştirme günüdür” demektedir.

Hizmet bülteninde 30 Mart’tan itibaren Emirdağ Belediyesince yapılan hizmetlere yer verilmiş olup ayda bir yayınlanması planlanmaktadır.

Comments are now closed for this entry