Melek Camii Yardımlarımızı Bekliyor

Gösterim: 3000

Emirdağ ilçesinde, yapımına İki yıl önce başlanan İncili Mahallesi Melek Cami inşaatı çalışmaları sürüyor.

Edinilen bilgiye göre, İncili Mahallesi Muhtarı Orhan Dölek, Emirdağ Belediyesi, mahalleli ve hayırseverlerin katkıları ile kaba inşaatı tamamlanan caminin kalan kısmının inşası da devam ediyor.

İncili Mahallesi Muhtarı Orhan Dölek yaptığı açıklamada;”İncili mahallemize ve ilçemize çift minareli, alt bölümlerinde, cenaze yıkama yeri, morg yeri ve çok amaçlı salonları düşünülerek modern bir cami yapımına başladık.

Caminin kalan inşaatının devamı hayırseverlerden gelecek yardımlarla yapılacaktır. İsteyenler imkanları ölçüsünde bir torba çimento alabileceği gibi bütçesine göre daha fazla malzeme yardımı yada Derneğimizin Emirdağ Ziraat Bankası Şubesinde açtırmış olduğu İncili Mahallesi Melek Cami Yaptırma ve Güzelleştirme Derneği 49294781–5001 no'lu hesabına da maddi yardım yapabilirler.

Yaklaşan ramazan ay’ında camimizin en az bir bölümünü hizmete açmak istiyoruz. Karar aldığımız ilk günden itibaren bizlerden yardım ve desteğini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.

İlçemize Yurdumuzun değişik il ve ilçelerinden çeşitli isimlerle gelerek makbuzluda olsa ev-işyerlerine gidilerek,Cuma namazı çıkışlarında yardım toplanırken,

İlçemizdeki yardımlarımızı bekleyenleri UNUTMAYALIM !

Comments are now closed for this entry