Belediye Binası Açılışı Yapıldı

Gösterim: 2803
emirdağ

Emirdağ Belediyesi tamamlanan tamirat ve onarım işlerinin ardından 19 Ağustos Çarşamba günü saat 17.00'de hizmete açıldı.

Düzenlenen açılış törenine ilçemiz Belediye Başkanı Cengiz Pala başta olmak üzere, AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca, Bayat Belediye Başkanı Abdullah Ertekin, Mahmudiye Belediye Başkanı Ayşe Güney, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Demir, Belediye Meclis Üyelerinden Mesut Ünal, A.Kadir Şevik, AKP İlçe Başkanı A.Kadir Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdil Demiral, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Köycü, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı Şükrü İbrik ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Açılış Dualarla Yapıldı

Yapım ve onarımı tamamlanan Belediye binasının açılışı dualarla yapıldı. Yapılan duanın ardından Milletvekili Koca, Başkan Pala ve beraberindekiler Belediyeyi gezdiler.

Ahmet Koca : Emirdağ'a Yakışan Olmuş

Konuyla ilgili gazetemizin sorduğu Belediyenin yeni haliyle ilgili Milletvekili Koca : 'Gayet güzel Emirdağ'a yakışır bir belediye sarayı olmuş. Daha önce bir bina vardı ama şu anda daha yaşanabilir daha Emirdağ'a layık bir yer olmuş. Ben beğendim inşallah içinde daha iyi hizmetler olur' dedi.

PALA : 'Kalite Ödülü Alıyoruz'

Yeni Başkan Pala yaptığı açıklamada : 'Verimin bundan sonra artacağına inanıyorum. Emirdağ Belediyesinin kaliteye kavuşması gerekiyordu. Çünkü Emirdağ'a yakışmayan bir ortam vardı. Herşey karmakarışıktı biz bunu düzelttik ve bunu da halkımla paylaştık. Halkımız burada ne yapıldığını görsün. Çünkü burası benim değil Emirdağ halkının Emirdağ halkı da bunu görsün istedim. Bundan sonra hizmetlerde ve diğer işlerin yapılmasında bir hızlanma olacaktır. Biz bir de kalite ödülü alıyoruz.Cuma günü büyük bir ihtimal İSO 9001 kalite ödülüyle ödüllendiriliyoruz. Belediyemizin programı, yapısı düzeniyle biz bunu hakettik ve müracaatımızı yaptık Cuma günü inşallah bayrağı takacağız Emirdağ Belediyesinin önüne' dedi.

Bu arada yapılan yeni düzenlemede eski Belediye Başkanlarına da yer verildiği görüldü. Eski Belediye Başkanlarının Erol Sarıer'den bu yana tamamının resmi yeni düzenlenen belediyede yerlerini aldılar.

Comments are now closed for this entry