Seval Toptan Gıda'yı hizmete soktu

Gösterim: 7874

Başkent Brüksel´de et ürünleri ile ticaret hayatına atılan Emirdağlı genç iş adamı Mehmet Seval, Seval Market, Seval Migros´tan sonra Brüksel Hali´nde ´ Seval Toptan Gıda´  satış merkezini de hizmete soktu.

BELÇİKA´ da birçok iş adamının kepenk kapattığı ve krizden etkilendiği bir dönemde Emirdağlı genç Türk iş adamı Mehmet Seval(35) ticari faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Brüksel´de et ürünleri ticareti yaparak iş hayatına atılan Mehmet Seval, başkent Brüksel´de ´Seval Market, Seval Migros´ marketlerinden sonra Brüksel Hali´nde de ´ Seval Toptan Gıda´ satış noktasını hizmete soktu.

Emirdağlı iş adamı Mehmet Seval;´ Belçika´da artık Türk gıda ürünlerini, Türk damak tadını teşkil eden ürünleri vatandaşlarımızın yanı sıra Belçikalılara ve diğer ülke vatandaşlarına sunmak için yola çıktık. Brüksel Merkez´de ´Seval Market´ ve Türklerin yoğun olduğu Schaerbeek Semti´nde ´Seval Migros´u hizmete açtık. Her iki marketin ihtiyaçları yanında, diğer market sahibi vatandaşlarımıza da hizmet için kolları sıvadık. Bu yolda ilk olarak Brüksel Hali´nde bir satış noktası bulmak için çalışmalar yaptık. Bu satış noktasında başta ´Namlı´nın olmak üzere, Gazi, Egetürk, Tukaş salça, Marmara Birlik, Kavaklıdere ürünleri ile kendi mamullerimiz Özipek sucuk ve salamlarını ve diğer ürünleri pazarlamaya başladık. Bu satış noktamız haftada üç gün açık kalacak. Hal özellikle 01.00 ile 09.00 saatleri arasında açık oluyor. Bu nedenle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri bu merkezden satışlarımız sürecek´ diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:

Emirdağ´ı Unutmadık

´Belçika´daki bu çalışmalarımızı Emirdağ´ına da taşıdık. Orada atıl olan bir fabrikayı satın alarak, ambalaj konusunda hizmete başladık. Ayrıca Bulgaristan´da ´Torkovicte Lojistik´ adı ile taşıma sektörüne de adım attık. Hem Belçika´da hem Türkiye´de ve hem de Bulgaristan´da yarattığımız istihdam ile büyümeye devam ettik.´

Başkent Brüksel´de ´Rüyam Düğün Salonu´ bünyesinde sosyal kültürel faaliyetlere de öncülük yapan Seval Group´un Brüksel Hali´nde yeni bir iş yeri açması,  büyük memnuniyetle karşılandı.

Seval Toptan Gıda

Belçika´nın en büyük toptancı haline girişte F2 bölümünde yer alan Seval Toptan Gıda´ya isteyenlerin; ´022033608´ numaralı telefon ve ´ 022034412´ numaralı faks ile  ulaşabilecekleri belirtildi.

Comments are now closed for this entry