Mithatpaşa İlköğretim Tadilatı Tamamlandı

Gösterim: 1919

Mithatpaşa İlköğretim Okulu bahçe dekorasyonundan tuvaletlerin onarımına, musluklardan okul içi restorasyonuna bir dizi yenileme faaliyetine başlanan okulda çalışmalar tamamlanarak, 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında daha nezih bir ortam oluşturulmaya çalışıldı. Yaklaşık 1 ay süren tadilat boyunca Müdür Yardımcısı Ecevit Gözel, çalışan ustalara yol gösterdi.

Mithatpaşa İlköğretim Okulu idaresi “Altmış yıldır okul tuvaletlerinin bakımı ve tamiratı yapılmıyordu, sağlıksız bir koşulda ve kötü bir görünüme sahip olan okul tuvaletlerini yeniden yaparak modernize ettik. Okul güvenliği için ise dış demir kapılarını yenileyerek, okulumuzun çeşitli yerlerine dört tane kamera aldık. Burada emeğini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Bahçe duvarlarının da yapıldığını ve karo taşlarıyla yolların yeniden döşendiğini, bahçedeki muslukların da tadilattan geçirildiğini ifade eden Okul yönetimi “Okulumuzun bahçesini yeniden restore ederek, eğitimde tecrübe sahibi öğretmenlerimizle birlikte, öğrencilerimize daha iyi bir eğitim verebilmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Comments are now closed for this entry