Organize Sanayide Mutlu Sona Gelindi

Gösterim: 2026

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi, Emirdağ Belediyesi ve Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ortaklığıyla çalışmalarına hızlı bir şekilde süren “Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi”nde nihayet mutlu sona gelindi.

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap dâhilindeki Altyapı Yapım İşi (yol, su, yağmur suyu, kanalizasyon, kolektör hattı, su deposu inşaatları), AG-OG Elektrik Şebekesi Yapım İşi, Telekom Şebekesi Yapım İşi ve Enerji Nakil Hattı Yapım İşi son hızla devam ediyor.

             Çalışmaları yerinde inceleyen Emirdağ Kaymakamı ve Emirdağ O.S.B. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya GÜNEY: “Yapım işlerinde artık sona yaklaştık. Açıkça ifade etmek gerekirse bunun mutluluğunu ve hazzını yaşıyoruz. Oldukça zaman alan ve emek gerektiren bir süreçten geçtik; ama hep birlikte çalışarak ve her daim el ele vererek Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’ni tamamlıyoruz. Artık tüm yatırımcıları Emirdağ Organize Sanayimize bekliyoruz. Emirdağ halkımız çalıştığı her alanda etrafındakilere öncülük etmiştir. Emirdağlı hemşerilerimiz bu konuda da diğer yatırımcılara öncülük etmelidir.” diye konuştu.

            Yapılan çalışmanın Emirdağ için mihenk taşı olacağını söyleyen Sayın Kaymakamımız: “Kuruluş aşamasından bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmak isterim. Emirdağ’a hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Comments are now closed for this entry