Çalışmaları Yerinde İnceledi

Gösterim: 2496

Emirdağ Halk Eğitim Merkezi hizmet binası 2009 yılı Şubat ay’ından itibaren Emirdağ Lisesinin bitişiğindeki binaya taşındı.
Emirdağ Halk Eğitim Merkezi, Emirdağ Lisesi ve Emirdağ İlköğretim okulunun ortak kullandığı bahçeden bağımsızlaştırılmasına karar verilen Halk Eğitim Merkezi için rıhtım tarafından yeni bir kapı açıldı.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney yapmış olduğu açıklamada;”Emirdağ Halk Eğitim Merkez binasının taşınması konusunda alınan karar doğrultusunda 2008 yılı Ekim ay’ında taşınacağı mevcut binada tadilat ve onarım çalışmaları başlamış olup,2009 Şubat ay’ında mevcut binaya geçilmiştir.
Binada yapılan tadilat ve onarımların yaklaşık % 70’i yerel imkânlarla yapılmış olup, çalışmalar ihtiyaçlar doğrultusunda devam etmektedir.
Halk Eğitim Merkezine ait binanın bağımsız hale getirilmesi ile ortak alan kullanımından doğan başta ısınma olmak üzere birçok sorun çözülmüş olup, Emirdağ’lı hemşerilerimize daha nezih bir ortamda hizmet sunulmaya başlanılmıştır.
Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederim”dedi.

Comments are now closed for this entry