Zekeriya Aslan'dan Emirdag Ziyareti

Gösterim: 3071

Afyon Milletvekili Zekeriya Aslan ve Emirdağ AKP yönetimini, Belediye Başkanı Cengiz Palayı Ziyaret etti. Zekeriya Aslan Emirdağ ziyaretinde; AKP yönetiminin aldığı bazı kararlar hakkında bilgi verdi. Yeni bir sistem ile artık il ve ilçelerde Koordinatörlük sistemi uygulanacağını ve sistemin nasıl işleyeceğini anlattı.
Türkiye gündemine değinen Aslan; Türkiyede muhalefet bazı önemli ülke konularında memleketimizi kaos ortamına götürmek istemeleri neticesinde erken seçim istiyorlar. Beş altı ay sonra ülkemiz düzlüğe çıkacak, bunu onlarda gördüğü için Muhalefet erken seçim diye tutturmuş durumda. Türkiyede erken seçim demek, ekonomiyi alt-üst etmek demek. Yatırımcının kaçması demek.
Bu fırsatı onlara vermeyeceğiz. Yapılan anketlerde en düşük oy oranına göre AKP % 35 oy aldığı görülüyor. Seçimlerde mevcut durumun değişmeyeceği aşikar. Ülkemizin çeşitli illerinde farklı görüşlerden insanları dinledim. Bu görüşmelerde insanlarımız bazı eksiklikleri dile getirirken kızıyorlar. İnsanların bize kızmaları sevmediklerinden değil, sevdiklerinden. Çoğu vatandaşımızın ortak temennisi terörü bitirin ne yaparsanız yapın diyor. Sayın Başbakanımız Erdoğan’ın kararlılıkla sürdürdüğü açılım politikasının tek bir hedefi var, terörü bitirmek. Kimseye ayrıcalık tanınmayacak, Mahmur kampında yaşayan vatandaşlarımızda terör maduru insanlarımız. Yurtlarını terk etmişler, analar ağlamasın diyoruz. Tüm çabamız terörün ülkemizde bitmesi. Birgünde bitecek işler değil bunlar ama terörün bitmesi için slagon siyaseti değil açılım politikamızla icraatlaştırıyoruz. Muhalefet bizi bu önemli konuda yalnız bıraksada halk yanımızda” dedi.


Belediye Başkanı Cengiz Pala; İlçemiz adına gerçekleşecek olan bazı projelerden vekilimize bahsederek, projelerin çabuk yapılması adına destek istedi.
Aslan; "Emirdağ Belediyesi bizim gurur kaynağımız, Beş yılda yapılacak işleri dokuz aya sığdırmayı başaran bir Belediye başkanımız ve göze görünen çalışmaları var Çalışan hizmet isteyen tüm belediyelerimizin destekçisiyiz” dedi. Afyon AKP Milletvekli Aslan ve Emirdağ AKP ilçe yönetimi bazı esnafları ziyaret ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

Comments are now closed for this entry