Kapalı Otopark İhalesi Yapıldı

Gösterim: 2693

Mülkiyeti ve tasarrufu Emirdağ Belediyesine ait olan Kapalı Otopark Yeri’nin ihalesi 04.02.2010 Perşembe günü yapıldı. Otoparkın aylık muhammen kira bedeli ihaleden önce 600.000 TL olarak belirlenmişti.

Saat 14.00´de Belediye hizmet binası Çok Amaçlı Toplantı Salonunda, Belediye başkanı Cengiz Pala başkanlığında Belediye daimi Encümeni huzurunda yapılan ihaleye 5 kişi girdi.

Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala yaptığı konuşmada; Belediyeye ait olan usulsüz olan iş yerleri boşaltılarak yeniden ihaleye çıkartıyoruz. Yapılan ihalelerle hem belediye kazanmış oluyor hemde vatandaşlarımıza yeni ekmek kapıları açılmış oluyor. Kapalı otopark ihalesi ilçemize hayırlı olsun” dedi. Kapalı Otopark ihalesine katılan beş kişinin evrakları incelendikten sonra ihaleye geçildi. Kapalı Otopark İhalesine Taşkın Yıldız, Onbaşı Oto Makas şirketi adına İsmail Yeşilyıldız, Görel foto reklam iletişim şirketi adına Zafer Kuyun, Übeyde İnce ve A.Kadir Kalender katıldı.

Açık artırma usulu yapılan ihaleyi A.Kadir Kalender aylık 600.000TL’den başlayan ihalede 3.000.000TL vererek ihaleyi kazandı ve Emirdağ belediyesine ait olan Kapalı Otoparkı 3 yıllığına kiralamış oldu.

Comments are now closed for this entry