Bu Gurur Hepimizin

Gösterim: 1700

11 Şubat 2010 Perşembe akşamı Afyonkarahisar’da aralarında İkbal Termal ve Özdilek gibi önemli işletmelerin sahiplerinin de bulunduğu AFSİAD üyesi 30 işadamının katıldığı toplantıya katılan tek belediye başkanı olan Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz PALA’ ya yapılan övgüler geceye damgasını vurdu.  
Afyonkarahisar Valisi Haluk İMGA, Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER, AFSİAD Başkanı Şükrü DEMİRAYAK, İkbal Termalin Sahibi A.Salim PANCAR ve Özdilek’in Sahibi Hüseyin ÖZDİLEK konuşmaları sırasında Emirdağ’da yaşanan gelişmelerden ve Afyonkarahisar’la ilişkilerin güçlendirilmesinden övgüyle söz ettiler.
Övgüler karşısında kürsüye gelen Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz PALA övgü dolu sözlere teşekkür ederek  “Biz yalnızca görevimizi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Görevimizi eksiksiz yerine getirirsek ancak Emirdağ ileri gider. Bu konuda da bize en büyük yardımı ilimiz Afyonkarahisar yapacaktır. Ben değerli işadamı kardeşlerime Emirdağ Organize Sanayi Bölgesinden yerlerinizi ayırttınız mı? Diye soruyorum. Çünkü Emirdağ OSB parlayan bir yıldız olacak” dedi.
Kanal 3’ün de Ana Haber Bültenine taşıdığı konuyla ilgili Belediye Başkanı Cengiz PALA “Bu gurur hepimizin. Başta bize hep destek olan yurtdışındaki ve Emirdağ’daki hemşerilerimiz ile Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız ve tabii ki AK Parti İlçe teşkilatı ile uyumlu ve ortak çalışmamızın eseri ve başarısıdır.” Dedi.


Comments are now closed for this entry