Emirdağ’a Yatırım İsteyeceğiz

Gösterim: 2476
Emirdağ Kaymakamlığı ile Emirdağ Belediyesi’nin öncülükleriyle 27 Şubat Cumartesi günü Dayanışma Gecesi düzenlenecek olan gecenin çalışmaları sürüyor. Gece ile ilgili Gazete 3’e konuşan Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney; “Emirdağlılardan Emirdağ’a yatırım yapmalarını isteyeceğiz” dedi.
İkbal Termal Otel’de düzenlenecek olan Dayanışma Gecesi’ne yurtdışından ve yurtiçinden 680 seçkin konuk katılacak. Bu konuklar arasında İşadamı Kadir Taşkın, TBMM Başkanlığı Müsteşar Yardımcısı Cengiz Sağlam, Eskişehir Emniyet Müdür Yardımcısı A.Kadir Kutlu, Finansbank Bölge Müdürü Mustafa Keskiner gibi önemli isimler de bulunuyor.
EMİRDAĞ GECEYE HAZIR
Gece çalışmaların sürdüğünü ifade eden Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney; “Konu gündemdeki yerini koruyor. Gece tüm Emirdağlıların gecesidir, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki tüm Emirdağlıları bir araya getireceğiz. Bu gecenin çok olumlu geçeceğine, Emirdağ’a faydalı olacağına inanıyorum. Emirdağ’ın sıkıntılarını gündeme getireceğiz. Emirdağlılardan Emirdağ’a yatırım yapmalarını isteyeceğiz. Misafirlerimizden bu yönde beklentilerimiz var. Emirdağ için ne yapabileceğimizi konuşacağımız çok güzel bir gece olacağına inanıyorum. Emirdağ geceye hazır.” dedi.
TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRECEĞİZ
Konu ile ilgili konuşan Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala; “Daha öncede dediğimiz gibi, gönlünde Emirdağ sevgisini taşıyan herkes düzenleyeceğimiz Emirdağ gecesinde başımızın tacıdır. Emirdağlıları bir araya getirmek için ilk defa böyle ciddi bir toplantı ve organizasyon yapıyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızın davete icabet etmeleri hususunda çağrıda bulunuyorum. Emirdağlıların beklenti ve sıkıntılarını dinleneceği bir kaynaşma ve dayanışma gecesidir. Eğer Emirdağlılardan yatırım yapmak ile ilgili bir teklif gelirse bunu değerlendireceğiz” dedi.

Comments are now closed for this entry