Şöforler Odasının 30 Yıl Sonra Başkanı Değişti

Gösterim: 3174

21 Mart Pazar günü Belediye Düğün Salonunda Emirdağ Esnaf Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. 30 yıldır Emirdağ Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Ali Kargın başkanlık seçimi için aday olmadı. Tek Aday ve Tek Yönetimle seçime giren Cevat Örnek Emirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı seçildi. İşte yeni yönetim;

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Cevat ÖRNEK

Yönetim Kurulu Asil

Murat Potuk Süleyman Koyuncu Yusuf Yurday Yusuf Akın Fikret Yavuz Bülent Torun

 YÖENETİM KURULU YEDEK

Metin Kırca Yiğit Erdem Ayhan Kırpık Turgut Çil Uğur Dağcı Yüksel Yüce Türkeün Acet

DENETİM KURULU ASİL

 Ahmet Karahüyük Tanju Uyar Sinan Pala

DENETİM KURULU YEDEK

Güneş Yiğiter Kamil Çelik Metin Türkmen

Türkiye Şoförler Odası Federasyan Başkanı Fevzi Apaydın Genel kurul toplantısına telgraf mesajı ile genel kurulun hayırlara vesile olmasını diledi.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı

2010-2014 Faaliyet raporu ise şöyle

Üyelerin her türlü problemine yardımcı olmak, Esnaf Kefalet Kooperatifi ile olan ilişkilerin düzenli tutulması, kredi ihtiyacı olan üyelerimize yardımcı olunması, Belediye ile iyi olan ilişkilerin devam ettirilmesi, Fiyat tarifelerinin tesbitin de esnafa en iyi şekilde yardımcı olmak, Üye aidatlarının düzenli toplanması, sermaye artırımına gidilmesi, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak.

Emirdağ Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Cevat Örnek; “283 üyemiz var, tüm üyelerimize gereken hizmeti en iyi şekilde sunmaya yönetimimle beraber gayret göstereceğiz ve çalışacağız. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Emirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel kuruluna Afyon Merkez ve civar ilçe oda başkanlarıda onur konuğu olarak katıldı.

Cevat Örnek Kimdir ? 1957 Emirdağ doğumlu Örnek üç çocuk babası 20 yıl İsviçre de yaşayan Örnek Türkiye’ye geri dönüş yaptıktan sonra Emirdağlılara Otobüs işletmeciliği yaparak hizmet verdi. 2000 ylından sonra minibüscü olarak çalışmasına devam eden Örnek aynı zamanda Emirdağ Minibüs işletmeciliği Kooperatif Başkanlığınıda yürütüyor.

Comments are now closed for this entry