HUZUR EVİNE 300 BİN YTL

Gösterim: 2534

Maliye Bakanı ve AK Parti Eskişehir milletvekili adayı Unakıtan, Emirdağlı İşadamları Derneği'nin Eskişehir'de bir otelde düzenlediği Emirdağ Belediye Başkanının, Emirdağlılar Dernegi Başkanının, Emirdağ AK Parti Başkanının ve Ak Parti İlçe Teşkilatının ve Belçika Federal Meclisi Milletvekili Cemal Çavdarlı'nın da hazır bulunduğu toplantıya katıldı.
Afyonkarahisar'a bağlı Emirdağ ilçesinin Eskişehir'e ve Türkiye'ye sığmadığını belirten Unakıtan, Emirdağlıların Avrupada da kendisini kanıtladığını söyledi. Avrupa ziyaretlerinin bir çoğunda Emridağlılar ile sohbet ettiğini belirten bakan ‘ Hemşerilemizin yurt dışında hakkettikleri yerlere geldiklerini gördükçe büyük sevinç duyduğunu’ belirten bakan devamla Emirdağlılar Avrupa yolculuğunda ülkemizin mihmandarlığını yapacaktır.’ dedi

Unakıtan, siyasetin, bulunduğun yere hizmet etmek anlamına geldiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

ImageImage

“Bakan olduğumdan beri bunu göremiyorum. Siyaset, çamur at izi kalsın şeklini aldı. Çalışan siyasetçiye de çelme takmaya çalışılıyor. Ben istediğim bakanla istediğim zaman bağlantıya girerim. Onlar da benimle bağlantıya girer. Eskişehir'e yoldan, trene, okullardan, hastanelere, TOKİ'ye kadar iyi hizmetler getirdim. İyinin daha iyisi olacaktır. Futbol takımı tutar gibi parti tutulmaz. En iyi kim hizmet edecekse oy ona gitmelidir.

Futbol takımı tutar gibi parti tutulmaz. En iyi kim hizmet edecekse oy ona gitmelidir.  Eskişehir'i dünyaya bağlayacağız ama önce Brüksel'e bağlayacağız. Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu pistini genişletiyoruz. Konu İmar Komisyonu'na geldi. Pistin boyunu 3 bin 153 metre yapacağız.”

ImageImage

Ak Partinin desteklenmesi durumunda Eskişehirin ve Emirdağın hakkettikleri hizmetlere hızlı ve kolay bir  şekilde ulaşacaklarını belirten Bakan Unakıtan, Emirdağ'a yapılan huzurevinin eksiklerinin giderilmesi için ihtiyaç duyulan 300 bin YTL kaynak sorununu gidereceğini sözlerine ekledi.

Image

Comments are now closed for this entry