İlçe Emniyet Müdürü Ziyaretimizden

Gösterim: 3397

Emirdağ Emniyet Müdürü Mehmet ÇoşkunEmirdağ İlçe Emniyet Müdürü Mehmet ÇOŞKUN ile ilçemiz de yaşanan asayiş olayları ile ilgili bilgi almak için emirdag.com.tr olarak ziyaret ettik. Ziyaretimizde ilçemizde yaşanan asayiş olayları hakkında bilgi veren Coşkun halkımızdan 155 Polis ihbar hattını kullanmalarını istedi.
Coşkun yapmış olduğu açıklamada ;”İlçemiz Emniyet Müdürlüğünde Kırk yedi personel ile ilçemiz genelindeki asayiş ve trafik olaylarına müdahale ediyoruz. Emirdağ ilçe merkezinde On mahalle ve yaklaşık Onbir bin konut bulunmaktadır. Ekiplerimiz normal büro işlerini yürütürken ilçemiz genelinde sürekli devriye olarak gezerek tespit ettiği yada halkımızdan gelen ihbarları en kısa sürede değerlendirerek olaylara müdahale etmektedir.

Emirdağ Halkı Yardımseverdir
Hizmet başladığım günden itibaren Emirdağ halkını yardımseverliği ile tanıdım.Özellikle yaz aylarında yurt içi ve yurt dışında yaşayan hemşerilerimizin ilçemize gelmesi ile nüfusumuz üç kat artmakta,trafiğe çıkan araç sayısı da buna paralel çoğalmaktadır.
Personelimiz büyük özveri ile görevlerini yapsalar da zaman zaman istenmeyen asayiş olayları meydana gelmektedir.

Halk Olarak Tedbirlerimizi Almalıyız
Emirdağ lı hemşerilerimiz sensorlu lambalar ile bahçe ve evlerini aydınlatabilirler, mahallelerinde hallerinden şüphe duydukları yabancı kişileri gördüklerinde 155 polis imdat telefonuna ihbarda bulunabilirler.
Otopark Ortak Sorunumuz…

İlçemiz deki mevcut şartlardan dolayı otopark sorunu hepimizin ortak sorunu. Halkımızın rahat ve huzuru için hemşerilerimizin kurallara uymasını Park konusunda daha duyarlı olmasını bekliyoruz.Aksi takdirde hem onlar sıkıntıya giriyor hemde bizler.Yaklaşık iki aylık bu yoğunlukta hemşerilerimizden yardım ve anlayışMehmet Çoşkun bekliyoruz.Her eve yada her caddeye görevli bir personeli yirmi dört saat süreyle görevlendirmemiz imkansız.Hemşerilerimizin de yardımı ile gerek asayiş gerekse trafik sorununu el birliği ile çözeceğiz.Yardım ve desteklerinden dolayı şimdiden teşekkür ederim”dedi.

Comments are now closed for this entry