Hizmet Bizden Korumak Sizden...

Gösterim: 1955
İlçemiz incili mahallesinde Sağlık Meslek Lisesi önünde bulunan oyun parkına çocukların yanında yetişkinlerin de sportif çalışmalarını yapılabileceği oyun grupları konuldu.
Teşekkürler Başkanım…
İncili Mahallesi genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İncili Mahallesi Muhtarı Orhan DÖLEK konuşmasında; ”İlçemizin en büyük mahallerinden biri olan İncili Mahallesi sınırları içerisinde yapılan çalışmalar artarak devam etmektedir.
Belediye Başkanımız ve belediye çalışanlarının yardım ve destekleri mahallemizin güzelleşmesi, halkımızın rahat ve huzuru için hazırladığımız projelerin hemen hepsine özellikle belediye başkanımız L.İhsan DAĞ’ın desteği her zaman olmuştur. Kendi imkanlarımızla yapamadığımız bir çok çalışmada belediyemiz donanım ve malzeme ile yardım ve desteğini bizlerden esirgememiştir.

Belediyemizle yapılan işbirliği içerisinde mahalle genelinde çöp bidonlarının büyük çoğunluğu yenilendi. Kanalizasyonla ilgili çalışmaların çoğunluğu tamamlandı. Kalanların tamamlanmasına devam ediliyor. Son olarak İncili Mahallesi Eski Devlet Hastanesi önünde bulunan çocuk parkı içerisine büyüklerinde yararlanabileceği malzemeler konulmuştur. Bizlere düşen imkanlarımız ölçüsünde mahallemize hizmet getirmek, mahalle sakinlerine düşen ise gelen bu hizmeti sahiplenmesi ve korumasıdır. Emeği geçen herkese mahallem ve şahsım adına tekrar teşekkür ederim”dedi.

Image

Comments are now closed for this entry