Buzlu ve Akkuyu Tekrar Seçildi

Gösterim: 2304

Köylere Hizmet Götürme Birliğinin yıllık Encümen seçimi 25 Eylül Salı günü Emirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi toplantı salonunda  yapıldı. İki İl Genel Meclisi Üyesi ve iki Muhtarın seçileceği seçimde  3 İlgenel meclisi üyemiz ve 70 Köy muhtarımız hazır bulundu.

Seçim sonucunda önceki yıllara göre  bir değişiklik olmadı.

Özellikle önceki yıllarda ve bu yılda basında çıkan ‘Yusuf Demir yine kaybetti’ haberlerine, bizde bir araştırma yapalım ve nedir bu olayın iç yüzü dedik ve araştırdık.

Aldığımız bilgilere göre Afyon ilçelerinin çoğunluğunda 2 adet ilgenel meclisi üyesi var ve bunlar otomatik olarak bulunduğu ilçede her yıl seçiliyor. Bir kaç ilçede  3 , birkaç ilçede de 4 il genel meclisi üyesi var  ve bu ilçelerde Emirdağ daki gibi bir sorun yok.

Bu ilçelerde sorun olmaması için Akparti Afyon İl yönetimi İl genel meclisi üyelerine Bu görevi heryıl sırayla yapmalarını ve basında bu konu da kesinlikle bir haber görmek istemediğini söylemiş.Bu konuda ilçe başkanlarınıda bilgilendirmiş

Şimdi buradaki bu olayları bu seviyeye çıkaran İlgenel Meclisi Üyesi Yusuf Demir midir , Yusuf Akkuyu mudur, Yaşar Buzlu mudur yoksa Yusuf Akkuyu’nun köylüsü olan İlçe başkanı İbrahim Kızıltoprak’ın mıdır.

ImageImage

Comments are now closed for this entry