emirdag.com.tr

ilçemiz Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin 'in tayininin Çorum'un Sungurlu ilçesine çıkması nedeniyle Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Üyesi Emirdağ temsilcisi Eczacı Yusuf Akkuyu bir açıklama yaptı.
 İl Genel Meclisi üyesi Akkuyu yaptığı açıklamada şöyle dedi;"Emirdağ Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ile Emirdağ tarihin' de dolu dolu üç yıl geçirdik Emirdağ tarihinde bu güne kadar almadığı hizmeti bu dönemde aldı.Kısacası A dan Z ye kadar Emirdağ için çalıştık Sayın Kaymakamımız bize devamlı destek olmuştur. Ekip ruhu ile köylerimize beldelerimize ve ilçemize her alanda hizmet ettik. Eğitim kurumları sil baştan tamirlerine, sağlık ocakları ve hastaneleri, köy yollarına köy alt yapılarına gereken hassasiyet gösterilmiştir.
Köylere Hizmet Götürme Birliğine geldiğimiz ve encümen üyesi seçildiğimizden bu güne kadar yaklaşık 5 -6 trilyonluk Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığı ila hizmet yaptık. Kaymakamımızla ne kadar övünsek azdır. Ben Emirdağ adına üzülüyorum ama gittiği ilçe adına da seviniyorum. Çalışkan olan Kaymakamımıza tüm Emirdağ'a yapmış olduğu hizmetler adına teşekkürü bir borç bilirim. Daha uzun süre ilçemizde kalsaydı daha çok işlere imza atacaktık. Ama sağlık olsun. Ben şahsım adına Sayın Bilgin’den memnunum. Çalışkan bir insandı. Aynı zamanda tam bir idareci idi. Dönemin' de Emirdağ ilçesine çok şeyler kazandıran Kaymakamımıza gittiği Çorum' un Sungurlu ilçesinde başarılar dilerim " dedi.