Emirdağspor, İscehisarı Tek Geçti

Gösterim: 2082

emirdag.com.tr emirdagspor iscehisar macıEmirdağ ilçe stadyumunda 7 Ekim Pazar günü saat 14.00 'te oynan maçta Emirdağ spor ile İscehisar Belediye spor karşı karşıya geldi. Emirdağ spor'un galibiyeti ile sonuçlanan maçın tek golü 70 dakikada Murat Karaçöl attı. Maçın başlamasıyla birlikte her iki takımda birbilerine karşı üstünlük sağlayamadı. Dakika 29 Selçuk kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda attığı şutunu İscehisar kalecisi zorlukla çıkardı. Dakika 32 kornerden gelen topu Selçuk müsait pozisyonda kaleye gönderemedi. Dakika 40 Moşenin sert vuruşunu kaleci önledi.İlk yarı başladığı gibi golsüz sona erdi.0-0

İkinci yarıda yine ortada bir oyunla başladı. Dakikaların 70 'i gösterdiğinde Emirdağ sporun kazandığı kornerden gelen topu İscehisar defansı uzaklaştıramayınca topu önünde bulan Murat düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi 1-0.

Golden sonra çıkan olaylardan sonra oyun bir süre durdu. İscehisar teknik direktörü saha içine kadar girerek hakeme itirazlarda bulundu. 85 dakikada İscehisar’ın ofsayt gerekçesi iken durduğu pozisyonda topu önünde bulan Moşe kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu auta attı.
Hakem hatalarının ön plana çıktığı maçta başka gol olmayınca maçı kazanan taraf Emirdağ spor oldu1-0.

Image

Comments are now closed for this entry