Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim

Hits: 491

Emirdağ Belediye Başkanlığı tarafından 16 Kasım 2017 Perşembe günü hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. İç Denetçi Taner ERASLAN tarafından verilen hizmet içi eğitim semineri , resmi yazışma usulleri ,standart dosya planı uygulaması ve arşiv mevzuatı konu başlıklarında Emirdağ Belediyesi ‘nin çok amaçlı kullanılan nikah salonunda gerçekleşti. Düzenlenen seminere Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN , Belediye Başkan Yardımcıları, müdürler,amirler,memur ve işçi personeller katıldı.

İç Denetçi Taner ERASLAN, resmi yazışmaların mevzuata uygun olması yönünden önemli bilgiler verirken, kamu yazışmalarında dikkat edilmesi gereken hususları örnekler vererek açıkladı. Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN , alanında uzman kişiler tarafından sağlanan bu tür eğitimlere kurumsallaşma kapsamında önem verdiklerini hatırlatarak, sağlanan bu hizmet içi eğitimin belediye personellerinin hizmet verirken özgüvenlerini arttıracak,işlerini daha hızlı ve kolay sağlamasına da katkıda bulunacağını söyledi.

Emirdağ Belediyesi personellerinin doğru uygulamalar yönünde verimliliğini artıracak hizmet içi eğitimlerin devam edeceğini dile getiren Başkan Kargın,katılımcılara ve İç Denetçi Taner ERASLAN’a teşekkürlerini iletti.

Add comment


Security code
Refresh