Emirdağ Belediyesinden Eğitime Destek

Gösterim: 410

M AkifEmirdağ Belediyesi tarafından Emirdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin oluşturduğu okul kütüphanesine kitap bağışında bulunuldu.

Emirdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri yaptıkları çalışma ile okul içerisinde bir kütüphane oluşturdu. Emirdağ Belediyesi’de eğitim ve öğretime verdiği destekler doğrultusunda oluşturulan bu kütüphaneye Emirdağ Belediyesi Kültür Yayınları, ortaokul seviyesinde roman, hikaye ve çeşitli alanlardan oluşan kitaplar bağışladı.

Emirdağ Belediyesi tarafından bağışlanan kitapların teslimini ise Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve Emirdağ Belediyesi Fadime & Derviş Uyar Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürü Nurettin Diker tarafından gerçekleştirildi.

Başkan Kargın: “Eğitimin Beyni Olan Kütüphanelerimizin Hareketli Olmasını İstiyoruz”
Eğitime her alanda destek verdiklerini ifade eden Başkan Kargın, “Geleceğimiz olan çocuklarımız için var gücümüzle çalışmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda eğitim ve öğretime büyük önem verirken her alanda da destek sunmaya devam ediyoruz. Emirdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından oluşturulan kütüphaneye eğitici ve öğretici kitapları hediye ediyoruz. Amacımız eğitimin beyni olan kütüphanelerin hareketli alanlar haline gelmesini sağlamak. Eğitim ve öğretime olan her türlü desteğimiz durmaksızın devam edecek” dedi.

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın tarafından yapılan kitap takdiminin ardından konuşan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Asaf Gören, katkılarından dolayı Başkan Kargın’a teşekkür etti.

Add comment