Osman Eren BiliciEmirdağ Kaymakamı Osman Eren Bilici'nin 2021 yılına mesajı "Hayatımızda bıraktığı derin izler, acı ve tatlı hatıralarıyla gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı geride bırakırken, sıkıntılardan uzak sağlık, huzur ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

2021 Yılı’nın, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha güçlü hale getirdiğimiz, yaşadığımız bütün olumsuzluklar karşısında birbirimize daha çok kenetlenmeyi başardığımız, demokrasi; insan hakları ve kalkınma yolundaki çabalarımızı yeni başarılarla taçlandırdığımız bir yıl olacağından da şüphemiz yoktur.

2021 yılında ilçemize tarım, sanayi, kültür, sanat ve turizm başta olmak üzere, eğitim ve sağlık alanlarında önemli bir merkez haline gelmesi, yatırım ortamı ve ikliminin daha da iyileştirilmesi, gelişen ve çeşitlenen tarım ve sanayi altyapısının üretimde hedeflenen noktalara ulaşması için çalışmalarımızı aynı azim ve gayret içinde sürdüreceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizin 2023 hedeflerine doğru koştuğu her alanda, Emirdağ’ın en güçlü adımları hep birlikte atması için var gücümüzle çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyor, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, bütün hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum."