Ali ÖzkayaAfyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya beraberinde Ak Parti İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, İlçe Başkanı  ve yönetim kurulu üyelerimiz, Gömü ve Davulga Belediye Başkanları, Belde Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Gençlik Kolu Başkanı olmak üzere Emirdağ İlçesine yapılacak olan Millet Bahçesi, Sosyal Tesislerimiz, Devlet Hastanesi ve Yeni Hükümet Konağı projelerimizi incelemek üzere şehrimize ziyaret etti.. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri ile Kamu Yöneticileri hazır bulundu.

Burada bir açıklama yapan Milletvekili Özkaya, “Teşkilatımızın ve Belediye Başkanımızın talepleri neticesinde Ankara’da ilgili bakanlıklarda takibini gerçekleştirdiğimiz ve neticeye ulaştırdığımız yatırımların yapılacağı alanlarda bir incelemede bulunduk. İnşallah bu yatırımlar neticesinde gurbetin başkenti Emirdağ ilçemiz yeni modern bir Devlet Hastanesine, özgün mimarisi ile milletimize hizmet edecek olan yeni Hükümet Konağı’na ve Millet Bahçesine kavuşmuş olacak. Bu noktada bu yatırımların hayata

geçmesinde emeği olan ilgili bakanlarımıza da Emirdağ’lı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Gurbetin Başkenti’ne yakışır yatırımlar hayırlı olsun İnşallah” dedi.

Özkaya, özverili çalışmaları nedeniyle Belediye Başkanı Koyuncu’ya da teşekkür etti. Teşkilat mensuplarının ve Belediye Başkanının eşlik ettiği Özkaya, incelemelerin ardından geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Emirdağ İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Duran’a taziyede ziyaretinde bulunarak Emirdağ’dan ayrıldı.