Açı Dersanesinde KPSS kursu

Gösterim: 3664
aci dersanesi

Emirdağ Açı Dershanesi bu öğretim yılının  ikinci toplantısını yaptı. Velilerin ve katılımın çok olması sebebiyle iki ayrı günde yapılan toplantıda dershane müdürü İskender Yenilmez bu öğretim yılında planlanan her şeyin aksamadan gittiğini, ikinci dönem  çalışmalara daha da hız vereceklerini, tüm öğrencilerin ilerleme gösterdiklerini anlattı. Tarama sınavlarıyla konuları , deneme sınavlarıyla öğrencinin aldıkları seviyeleri  değerlendirdiklerini , eksiği olan öğrencilerle birebir çalışmalar yaptıklarını sözlerine ilave etti. ayrıca  Türkiye geneli sınav yapabilen ilçede ki tek dershane olduklarını  ve bu sınavda da öğrencilerinin  ilde dereceler yaptıklarını belirten İskender Yenilmez '' Şimdiden önümüz deki yıl için kayıtlarımızı yapmaktayız önümüz deki yılda da başarıyla yolumuza devam edeceğiz ''dedi.

 Daha sonra söz alan Ali Erşahin dershanede KPSS kursu da açtıklarını bunun ilçede bir ilk hizmet olduğunu, en küçükten en büyüğe kadar herkese kurs verdiklerini söyledi.

Son kişi olarak söz alan Dershane Rehberlik Servisi Öğretmeni Hasan Beşkardeş söz alarak . ikinci dönemde öğrencilerde gerginliğin gayet normal olduğunu bu sıkıntıya velilerin ve kendilerinin  nasıl çare olabileceklerini  bu konuda velilere düşen görevleri hatırlattı. Tüm velilerin memnun olduklarının gözlendiği toplantıda velilere  Veli rehber kitabı, öğrenci başarı onur belgeleri, öğrenci başarı karneleri sunuldu, meyve suyu ve pasta ikram edildi. Açı dershanesinin başarılarının önümüzdeki öğretim yılında da devamını dileriz. Emirdağ  Gazetesi

Comments are now closed for this entry