İhh Emirdağ Temciliğinden Filistine Yardım Kampanyası

Gösterim: 2699

İHH (İnsani Yardım Vakfı)’dan dev kampanya . İHH ve Eğitim-Bir-Sen Emirdağ temsilcisi Eyüp Dağ bu kampanyaya tüm Emirdağ’lıları davet etti.Yaptığı basın açıklamasında tüm Emirdağ’lıları; Filistin’deki ezilen , yok olan, işkenceyle öldürülen bebeklere yardım etmeye davet etti.

 

Sevgili Emirdağ’lı kardeşlerimiz. 1000 yıldır, kardeşçe yaşadığımız bu insanlar şimdi katil  İsrail’in zulmüyle karşı karşıyadır. Katil İsrail ve onun işbirlikçisi Amerika’nın katliamları tüm Müslüman coğrafyasını kana bulamaktadır. Çocuklar yetim kalmakta , kadınlar dul kalmakta , zavallı yaşına girmemiş bebekler hunharca , barbarca katledilmektedir. Binlerce  insan evsiz, yurtsuz, aç ve susuz.. Biz ise sıcacık yataklarımızda, sıcacık çorbalarımızı  yudumlarken, orada körpe bebekler katil İsrail’in kurşunlarına hedef olmakta… Analar kan ağlıyor, çocukların feryatları bu semaları inletirken emin olunki Allah bizden razı olmaz. Ve hem bu dünyada , hem de öbür dünyada bunun hesabını veremeyiz. Siyonist İsrail ve yandaşları unutmayınki Müslümanların dostu değildir.

Ve bu zulüm mutlaka bize de gelecektir. İşte yarın çok geç olmadan Müslüman Filistinli kardeşlerimize yardım elini uzatalım. Anaların feryatlarını, bebelerin acısını biraz olsun dindirelim. Bu zulme sessiz kalmayalım. Elimizden geldiği kadar nakti yardımlarımızı aşağıdaki hesap numaralarına yatıralım. Unutmayalım ki gönderdiğiniz her kuruş Filistin’li kardeşlerimize,analara,bebelere umut olacaktır. Onlara ilaç, gıda, giyim olarak değerlendirilecektir. İHH(İnsani Yardım Vakfı) bu güzel hizmetleri sunabilmek için Emirdağ’ımızda da teşkilatlanmıştır. Size hizmetlerimizi ve kampanyalarımızı ileriki dönemlerde de duyurmaya devam edeceğiz. Tüm Emirdağ’lı kardeşlerimizi saygı ile selamlıyor, Huzur ve Barış dolu mutlu günler diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun..

 

 

  TELEBAĞIS : 0212 631 21 21    

  POSTA ÇEKİ HESABI: 160 54 51  

  ALBARAKATÜRK FATİH ŞUBESİ : 287 839 - 000009  

  BANKASYA FATİH ŞUBESİ : 820820- 7  

  KUVEYT TÜRK FATİH ŞUBESİ : 999 999 - 1 

  TÜRKİYE FİNANS FATİH ŞUBESİ : 327 930 - 1  

  VAKIF BANK VALİDESULTAN ŞUBESİ  201 4008

  ZİRAAT BANKASI  FATİH ŞUBESİ :2124994-5007

Comments are now closed for this entry