Gönül elleri

Gönül Elleri Derneği  geçtiğimiz hafta ilçemizde bir takım yardımlarda bulundu.   Yetkilileri bizzat ilçemize gelip yardıma muhtaç ailelere Emirdağ Belediye Zabıtası  kanalıyla yardımlarını dağıttılar. Dernek yetkileriyle bu sayede görüşme imkanımız oldu. Bizde onlara derneğin amacını ve hedeflerini sorduk . dernek başkanı Murat Gündoğdu ; “ “GÖNÜL ELLERİ” derneği olarak Ekim 2006’da resmi olarak kurulmuş olup, Rozenbroekstraat nr. 1’ 9040 ST-AMANDSBERG de faaliyetlerini sürdürmektedir.

            Amacımız dünyanın neresinde olursa olsun fakirlere, kimsesiz yetimlere, yardıma muhtaçlara ve doğal afetlerden etkilenen insanlara yardım etmektir. Eğer bunu gerçekleştirebilirsek ne mutlu bize. Allah’ın izniyle ve de siz değerli üyelerimizin sayesinde amacımıza ulaşacağımıza inanıyoruz.

            Bu vesile ile derneğimize her ay düzenli olarak aidatlarını yatıran üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, üye olmayanları da en kısa zamanda üye olmaya davet ediyoruz.

            Derneğimizi daha iyi tanıtmak, mevcut üyelerle kaynaşmak, fikirlerimizi paylaşmak ve üye sayımızı arttırmak  istiyoruz.” Dediler.

Emirdağ Belediye Başkanlık makamını ziyaret eden dernek yetkilileri “elimizden geldiği kadar yardımlarımıza devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde akülü araçlar getirmeyi hedefliyoruz.” Dediler. Emirdag Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ ise “bizde size gümrük ve iş dolaşımda ne gerekiyorsa yardım için önünüzdeki tüm engelleri kaldırmaya hazırız.” dedi.

Image
Image