5/A'DAN ÖNEMLİ BİR BAŞARI

Gösterim: 2746
Mustafa Demir emirdag.com.tr

Milli Eğitim Müdürlüğü EDEP bürosu tarafından İl genelinde 30 Nisan 2008 tarihinde yapmış olduğu” İl Geneli Seviye Tespit Sınavı” sonuçları açıklandı. Açıklanan resmi sonuçlara göre, Emirdağ ilçesinde bulunan Mithat Yaşa ilköğretim okulu 5/A Sınıfı öğrencileri büyük bir başarı gösterdi.

      Yapılan sınava Afyonkarahisar ili 5. sınıflardan toplam 11145 öğrenci katıldı. Açıklanan sınav sonucuna göre;”

Emirdağ Mithat Paşa ilköğretim okulu 5/A Sınıfı öğrencisi Merve EDEER 11145 öğrenci arasında il ikincisi, aynı okul ve sınıftan bir başka öğrenci Onur YÜCE ise il beşincisi olarak büyük bir başarıya imza attılar. Ayrıca ilçe sıralamasına göre ise 1.2.6.7.9.11 ve 12.sıradaki öğrenciler Mithat Paşa ilköğretim okulu 5/A Sınıfının öğrencilerinden çıkmıştır.

Beş yıllık bir çalışmanın meyvelerini toplayan 5/A Sınıfı öğrencileri ve öğretmeni Mustafa DEMİR konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi;”Beş yıldır vermiş olduğumuz emeğin meyvelerini bu şekilde güzel başarılarla toplamak şahsım ve sınıfım adına hem mutluluk hem de gurur verici bir olay bu açıdan çok sevinçliyim. Bir öğretmenin çalışmalarının karşılığını alabilmesi gerçekten çok sevindirici. Ancak şunu da hemen belirtmek isterim bu başarılar asla tek başına benim yapabileceğim bir şey değil bunda ailenin desteği de çok önemli. Bu açıdan ailelere de çok teşekkür ederim.

Beş yıldır sınıfımızdan hiçbir yardımı esirgemeyen velilerimiz sınıfımıza dizüstü bilgisayarı, projeksiyon cihazı ses sistemi kurarak öğrencilerimize vermiş olduğumuz eğitime görsel ve işitsel boyutundan da yararlanmalarına vesile olmuşlar, bu açıdan sınıfımıza katkıları büyük olmuştur.Emeği geçen herkese şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ederim."dedi.

Comments are now closed for this entry