Bağlıca Alabalık Tesisleri Hizmete Açıldı

Gösterim: 5422

İşletmesi Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen alabalık tesisleri hizmete başladı. İnsana huzur veren manzarası ve nezih bir ortamı ile...

İşletmesi Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen alabalık tesisleri hizmete başladı. Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde sıcaktan kaçmak ve balık yemek istiyorsanız manzarası ile insana huzur veren ,nezih bir ortamı ile Bağlıca Alabalık Tesisleri ev sahipliği yapmaya hazır.

Emirdağ İlçesine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Bağlıca köyü yakınlarındaki balık tesisine gelen vatandaşlar hem piknik yapma imkânı bulurken, diğer yandan da alabalık tesislerinden faydalanabiliyorlar.

İlçemize bağlı Bağlıca Köyü'nde faaliyette olan Emirdağ Kaymakamlığı'na ait balık çiftliği ve lokantası hizmet vermeye devam ediyor

 

Emirdağ Bağlıca Alabalık Tesisleri lokanta sorumlusundan edindiğimiz bilgiye göre: “6 yıldan beri hizmet verdiğimiz lokantamızdaki alabalıklarımızı gündelik ve taze olarak müşterilerimize sunuyoruz. Çiftliğimize gelen balıkları büyüterek yaz sezonuna satışa hazır hale getiriyoruz. Kışın da hizmetimiz devam ediyor, geçtiğimiz kış ayı içerisinde de işletmemiz hizmet verdi ve gelecek yıl kış mevsimi de açık olacağız” dedi.

Bağlıca alabalık tesisinde fiyatlar ise şu şekilde

Canlı Alabalık     3,00 Tl

Pişmiş Alabalık  5,00 Tl

Salata                   1,50 Tl

Kola                       1,50 Tl

Demlik Çay         5,00 Tl

Comments are now closed for this entry