28 Haziran Perşembe günü Emirdağ Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Çiğdem DİNÇER ve İçme Suları Müdürü M.Aykut AKA karacalar köyünü ziyaret ederek biz dizi temas ve incelemelerde bulundular.Ziyaret sırasında Karacalar köyü Muhtarı Nurettin ŞAHBAZ, Karacalar köyüne hizmet getirilmesinde yardım ve desteklerini esirgemeyen Emirdağ Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Çiğdem DİNÇER ve İçme Suları Müdürü M.Aykut AKA’ ya yapmış oldukları katkıları nedeniyle teşekkür plaketi verdi.
Karacalar Köyü parkında misafirler ve hazır bulunan köylüler uzun süre sohbet ettiler.
İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Çiğdem DİNÇER’ e Plaketini Emirdağ Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN takdim etti. Kısa bir konuşma yapan BİLGİN ;”İlçemizin her türlü alt yapı hizmetlerinde destekçilerinden biri de İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü personeli ve özellikle Müdürü Çiğdem hanım olmuştur.Bu Günden Yoksul Dervişin seslendirdiği bir türkünün videosu.

İlçemizle ilgili birçok problemin çözümünde yardımcı olmuşlardır.
Karacalar köyü Muhtarımızda büyük bir kadirşinaslık gösterip plaket hazırlatmış onu da takdim etmek görevini bize verdi. Bugün buraya teşrif ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim” dedi.
İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Çiğdem DİNÇER ‘de ;”Bu plaketi kurumum adına alıyorum. Çünkü bu çalışmalar bir ekip işidir.Bizler elimizden geldiğince görevlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Bu güzel plaketinizden dolayı da ayrıca teşekkür ederim” dedi.
İçme Suları Müdürü M.Aykut AKA’ya plaketini Halk ozanımız Yoksul DERVİŞ takdim etti.
Emirdağ Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN’e plaketini Köy Muhtarı Nurettin ŞAHBAZ takdim etti.

ImageImage

ImageImage