Topçu Çalişmalariyla Göz Dolduruyor

Gösterim: 1853

Geçtiğimiz aylarda ilçemiz Şekerbank Şubesine atanan hemşerimiz Halil TOPÇU çalışmalarıyla göz dolduruyor. Emirdağ Şekerbank şubesine atandıktan sonra halkla olan diyaloğuyla dikkat çeken Halil TOPÇU 27.02.2012 -  05-03-2012 tarihleri arasında da Belçika'ya giderek Belçika'da yaşayan hemşehrilerimizi  ziyaret etmişti. Topçu, Belçika'da da Şekerbank'ın  gurbetçi hemşerilerimize yönelik çalışmaları hakkında bilgi vermişti.
Hasat Karti Tanitti
Topçu, Genel Müdürlükçe temin edilen reklam aracıyla da geçtiğimiz hafta köyleri ziyaret etti. Köylerde yaşayan hemşerilerimizi ve köylerdeki esnafları bir bir ziyaret eden Topçu'ya  köylüle rde yakın ilgi ve alaka gösterdi. Geçtiğimiz cumartesi ve pazar günleri gece geç saatlare kadar köylerdeki vatandaşlarımızın ekonomik sıkıntılarını

dinleyen Topçu Şekerbankın hasat kartını köylülere tanıtarak köylüleri Emirdağ Şekerbank şubesine davet etti. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Topçu; "Sağolsun köylerdeki hemşerilerimiz bizleri yalnız bırakmadılar. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da tüm köylülere bankamızın kapısı sonuna kadar açıktır. Köylülerimizi ve esnaflarımızı Emirdağ Şeker Bankasına davet ediyoruz. İlgi ve alakalarından dolatı bir kere daha teşekkür ediyoruz" dedi.

Add comment